🅿️ CH Blue City Warszawa (II etap) 🅿️

Chcielibyśmy przedstawić Wam efekty pracy naszego zespołu w prestiżowym centrum handlowym na warszawskiej Ochocie. Zmodernizowany system parkingowy został oddany do użytku w połowie listopada.
▶️ Linie przejazdowe zyskały nowy wygląd. Znalazło się na nich miejsce dla terminali z 15 calowymi wyświetlaczami z możliwością płatności na wyjeździe, najlepszych na świecie szlabanów z diodami LED, kamer odczytujących tablice rejestracyjne, kamer CCTV, słupka z regulaminem oraz odbojnice ze znakami.
▶️ Taki zestaw pozwala na sprawniejsze zarządzanie parkingiem oraz obniżenie kosztów obsługi.

▶️ Zestawienie sprzętu:
🔹5 x terminal wjazdowy CFS-S
🔹5 x terminal wyjazdowy CFS-S
🔹10 x szlaban Magnetic Parking Pro
🔹3 x Kasa automatyczna pełna CFS-APS
🔹3 x Kasa automatyczna cashless CFS-CPS
🔹10 x kamera LPR-CFS (hybrydowy ticketless)
🔹26 x kamera CCTV
🔹2 x punkt walidacyjny online

▶️ Jest to nasza kolejna realizacja dla centrum handlowego, gdzie możemy pokazać zalety i możliwości naszych produktów pod dużym obciążeniem, szczególnie przed Świętami.

Dziękujemy za otrzymane zaufanie. Udało nam się wykonać całość prac w 2 tygodnie i zmniejszyć okres funkcjonowania parkingu bez systemu do minimum. Jesteśmy pewni, że system spełni pokładane w nim oczekiwania funkcjonalno-wizualne.
System parkingowy polskiej produkcji i o światowych możliwościach gotowy do pracy.

#carflowsystem #smart2park #prking #hybridticketless #ticketless #parkingsystem #faac #faacpolska #magnetic #barrier #shoppingmall #lpr #cctv #bcs #wedoparking #bluecity #innovation

Dodaj komentarz